doudi
21 اسفند 1401 - 08:55

افزایش ۱۰ هزار تنی ظرفیت کارخانجات آرد گلستان

گرگان- استاندار گلستان گفت: با پیگیری‌های انجام شده ماهیانه ۱۰ هزار تن به ظرفیت کارخانه‌های تولید آرد گلستان افزوده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمد زنگانه شامگاه شنبه در حاشیه جلسه شورای اداری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سال های قبل بخش زیادی از توان کارخانجات آرد گلستان به سبب سهمیه اندک گندم اختصاصی به آنها بلااستفاده بود که با پیگیری‌های انجام شده ماهانه ۱۰ هزار تن به ظرفیت کارخانه‌های تولید آرد استان افزوده شد که این اقدام جزو مطالبات همیشگی این صنف بوده است.

استاندار گلستان افزود: مناسب سازی فضای نمازخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی و اماکن عمومی بین شهری برای استفاده مسافران و زائران امام رضا (ع) باید با جدیت بیشتری انجام شود و هیچ تساهلی در این رابطه پذیرفتنی نیست.

وی گفت: فرمانداران تیم نظارتی مشخص کنند و نظارت دائم داشته باشند چون اگر گزارشی ببینم و یا احتمالاً بازدیدی انجام دهم و شرایط مناسب نباشد برخورد جدی خواهم کرد.

زنگانه ادامه داد: با آغاز لایروبی خلیج گرگان، عمق آب در منطقه به صورتی شده که قایق‌های به خوبی و به سهولت در حال تردد هستند و این اتفاق بسیار بزرگی است و نشان می‌دهد پروژه در حال پیشرفت است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1087581